Agenda/Jaarplanner


Op de hoogte blijven van alles wat er te doen is bij het Frits Philips? Hieronder staan activiteiten per maand die lopende het schooljaar aangevuld en/of gewijzigd kunnen worden. Leerlingen en hun ouders/verzorgers ontvangen vooraf schriftelijk dan wel mondeling gedetailleerde informatie over de geplande activiteiten. 

februari 2019

maandag 18 februari t/m vrijdag 22 februari

Stageweek mavo 3

maandag 18 februari t/m vrijdag 22 februari

Rapportvergaderingen

dinsdag 19 februari t/m zondag 24 februari

Uitwisselingsreis Pisa; Italiaanse leerlingen op het Frits vwo 5

donderdag 21 februari

Presentatie profielwerkstukken vwo 6

maandag 25 februari t/m vrijdag 1 maart

Uitwisselingsreis naar Borås Zweden mavo 3 en havo 4

maandag 25 februari

Oudermiddag/avond

dinsdag 26 februari

Oudermiddag/avond eventuele uitloop van 25-2-2019

woensdag 27 februari

Keuzemiddag mavo 2

woensdag 27 februari

Schoolconcert

woensdag 27 februari

Herkansing toetsweek 2/ mavo 3 en 4

donderdag 28 februari

Carnavalsfeest klas 1, 2 en 3

donderdag 28 februari

Lunchpauzeconcert

maart 2019

maandag 4 maart t/m vrijdag 8 maart

Voorjaarsvakantie

donderdag 7 maart t/m maandag 11 maart

Robotica in Spanje

zondag 10 maart t/m vrijdag 15 maart

Model European Parliament in Brugge

maandag 11 maart t/m woensdag 13 maart

Aanmelding nieuwe brugklassers

dinsdag 12 maart

Excursie naar 'Body Worlds' mavo 4

woensdag 13 maart

ProDemos Den Haag mavo 3

donderdag 14 maart

Excursie naar 'Body Worlds' havo en vwo 5

dinsdag 19 maart t/m dinsdag 26 maart

Uitwisseling Minsk; leerlingen uit Minsk te gast havo 4 - vwo 5

dinsdag 19 maart t/m donderdag 21 maart

De Scènefabriek speelt 'IFIGENEIA'

dinsdag 26 maart

Vakspreekurenrooster 1e t/m 4e lesuur

woensdag 27 maart t/m woensdag 3 april

Toetsweek 3

april 2019

woensdag 3 april

'Strijp-S' festival CKV-activiteit klas 1

donderdag 4 april

Lunchpauzeconcert

zondag 7 april t/m zaterdag 13 april

Erasmus+ Project in Eindhoven havo-vwo 3

maandag 8 april

Herkansing toetsweek 2/ bovenbouw havo en vwo

maandag 8 april t/m vrijdag 12 april

Stedenreis Berlijn mavo 3

maandag 8 april t/m donderdag 11 april

Survivalkamp Ardennen mavo 3, havo 4 en vwo 5

dinsdag 9 april t/m vrijdag 12 april

Stedenreis Londen mavo 3

dinsdag 9 april t/m dinsdag 16 april

Uitwisselingsreis naar Pisa-Toscane vwo 5

dinsdag 9 april t/m donderdag 11 april

Gastlessen door ASML klas 2

woensdag 10 april

Frits Philips groep 7 bijeenkomst 1

vrijdag 12 april

Schoolhockeytoernooi regionale voorrondes

vrijdag 12 april

Excursie biologie havo 5

maandag 15 april

Definitieve profielkeuze havo en vwo 3

maandag 15 april t/m donderdag 18 april

Mentorspreekuur

woensdag 17 april

Frits Junior Groep 7 bijeenkomst 2

donderdag 18 april

Herkansing toetsweek 3/ mavo 3

vrijdag 19 april

LCL schoolvoetbaltoernooi

vrijdag 19 april

Goede vrijdag = reguliere lesdag

maandag 22 april t/m vrijdag 3 mei

Meivakantie

mei 2019

donderdag 2 mei t/m vrijdag 3 mei

Examentrainingen

maandag 6 mei t/m vrijdag 10 mei

Rapportvergaderingen

maandag 6 mei t/m dinsdag 4 juni

Ramadan

dinsdag 7 mei

CKV excursie Kröller Müller museum havo 4 vwo 4/5

woensdag 8 mei t/m woensdag 15 mei

Uitwisselingsreis naar Minsk havo 4 en vwo 5

woensdag 8 mei

Excursie Beekse Bergen havo en vwo 4

donderdag 9 mei t/m donderdag 23 mei

Centraal Examen Eerste tijdvak

maandag 13 mei t/m vrijdag 17 mei

Uitwisseling Borås: Zweden te gast op het Frits havo-vwo 4

maandag 13 mei t/m dinsdag 14 mei

Excursie Prehistorisch dorp klas 1

zaterdag 18 mei t/m vrijdag 24 mei

Reis naar Arco Italië havo 4 en vwo 5

maandag 20 mei t/m dinsdag 21 mei

Excursie Prehistorisch dorp klas 1

dinsdag 21 mei

Excursie biologie havo en vwo 2

donderdag 23 mei

Examengala mavo 4, havo 5 en vwo 6

donderdag 23 mei

Excursie Prehistorisch dorp klas 1

maandag 27 mei

CKV workshops havo en vwo 3

woensdag 29 mei

Lunchpauzeconcert

donderdag 30 mei

Hemelvaart

vrijdag 31 mei

Vrije dag

juni 2019

maandag 3 juni

Oud-Leerlingenmarkt havo 4 en vwo 5

woensdag 5 juni

Suikerfeest

vrijdag 7 juni

Schoolhockeytoernooi Finale

vrijdag 7 juni

Schoolfeest onderbouw klas 1,2 en 3

maandag 10 juni

TweedePinksterdag

woensdag 12 juni

Uitslag Centraal Examen Eerste tijdvak

donderdag 13 juni

Eindexpositie Talentrichtingen klas 3

maandag 17 juni t/m donderdag 20 juni

Centraal Examen Tweede tijdvak

maandag 17 juni

Frits Philips Pubquiz

dinsdag 18 juni

Vakspreekurenrooster 1e t/m 4e lesuur

woensdag 19 juni

Kennismakingsbijeenkomst nieuwe brugklassers

woensdag 19 juni t/m dinsdag 25 juni

Toetsweek 4

vrijdag 28 juni

Diploma-uitreiking mavo 's middags

vrijdag 28 juni

Uitslag Centraal Examen Tweede tijdvak

vrijdag 28 juni

Herkansing toetsweek 3/ havo 4 en vwo 5

vrijdag 28 juni

Diploma-uitreiking vwo 's avonds

juli 2019

maandag 1 juli

Diploma-uitreiking havo 's avond en 's middags

woensdag 3 juli

Boeken inleveren

maandag 8 juli t/m vrijdag 16 augustus

Zomervakantie

Magister
leerlingen/
ouders

Magister
medewerkers

Youtube

Facebook

Office 365

Instagram

Simulise
portfolio-
programma